Dodatek do zarządzania finansami

W kilku poprzednich wpisach podałem Ci moją metodę zarządzania finansami, którą nauczyłem się od T. Harv’a Ekera. Tutaj możesz...

Dodatek do zarządzania finansamiW kilku poprzednich wpisach podałem Ci moją metodę zarządzania finansami, którą nauczyłem się od T. Harv’a Ekera. Tutaj możesz przypomnieć sobie te wpisy i metodę podziału.

Wspominałem wtedy, że trzeba dzielić swoje finanse najlepiej na 6 kont czy pojemników. Do tego celu mogą służyć w najprostszym przypadku słoiki, koperty lub konta internetowe.

Czuję się świetnie, gdy uczestnicy moich szkoleń mówią, że dzielą swoje finanse, a jeszcze lepiej jest, gdy odwiedzam kogoś i widzę pojemniki z porozdzielanymi w nich pieniędzmi.

Jeśli jeszcze nie zarządzasz swoimi finansami, to zacznij to robić teraz. Jeśli nie odpowiadają Ci słoiki, koperty, czy inne pojemniki, może lepsze będą dla Ciebie konta internetowe.
Dziś szczególnie polecam Ci darmowe eKonto w mBanku, bo teraz, przy okazji jego otwarcia, możesz dostać prowizję. Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem: iop2.pl/mbank.

Ja osobiście używam eKonta od kilku lat i jestem zadowolony. Akcja promocyjna z możliwością otrzymania prowizji trwa do końca listopada 2012r.

Pamiętaj, że trzeba zapanować nad własnymi finansami. Zrobisz to, jeśli zaczniesz rządzić swoimi pieniędzmi, w czym pomoże Ci wspomniana wcześniej metoda podziału.

„Jeśli nie wiedzie Ci się tak, jak sobie tego życzysz, to znaczy, że jest coś czego jeszcze nie wiesz”
T. Harv Eker

Pozdrawiam,

Waldek Łoszek


Tagi: 


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz