Za kurtyną Asa Marketingu Live

W ubiegły weekend 22-23 października 2011r., w Łodzi, w hotelu Ambasador, miała miejsce nie lada gratka dla osób zainteresowanych marketingiem...

As Marketingu LiveW ubiegły weekend 22-23 października 2011r., w Łodzi, w hotelu Ambasador, miała miejsce nie lada gratka dla osób zainteresowanych marketingiem internetowym. Mowa tu o szkoleniu, które odbyło się pod znaczącą nazwą – AS Marketingu Live.

Miałem okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu. Przeczytaj co się tam działo.

4 Asy pojawiły się w Łodzi, by uczyć grupę ok. 70 osób, które chcą być z e-marktingiem na ty.

Pierwszy z nich, to organizator i pomysłodawca tego wydarzenia, osoba u której już wcześniej miałem okazję się uczyć – Jacek Dudzic – znana osobistość Internetu. Kolejne Asy to – Paweł Danielewski – bardzo dobrze znany w e-przestrzeni, Marcin Godlewski – współtwórca portalu Miasto Szkoleń i jeszcze jeden As – MediaFan blogger – Maciej Budzich. Więcej informacji na temat wymienionych osób możesz poznać klikając na ich nazwiska.

As Marketingu Live rozpoczynał się o 11:00. Do hotelu przybyłem ok. godz.10, po zakwaterowaniu i przygotowaniu mogłem skierować się na otwartą już salę szkoleniową, gdzie do swoich wystąpień przygotowywali się prowadzący. Wykorzystałem tą chwilę na poznanie i przywitanie się z Asami Marketingu, następnie, popijając poranną kawę, poznawałem uczestników, których coraz to więcej pojawiało się na sali. Wybiła 11:00 i zaczęło się.

W sobotę zapoznaliśmy się z następującymi tematami:
1)”WEBINAR POWER” – Jacek Dudzic
2)”POMYSŁ NA eBIZNES” – Marcin Godlewski
3)”JAK SIĘ DOBRZE SPRZEDAĆ (w internecie)” – Maciej Budzich „Mediafun”
4)”XXL MARKETING” – Paweł Danielewski

Natomiast w niedzielę poszerzyliśmy naszą wiedzę w następujących tematach:
1)”BUDOWANIE RELACJI NA FACEBOOKU” – Marcin Godlewski
2)”BUDOWANIE LISTY OD A DO Z” – Paweł Danielewski
3)”WIZERUNEK W EBIZNESIE” – PANEL Jacek, Paweł, i Marcin
4)”OFERTA NIE DO ODRZUCENIA” – Jacek Dudzic

Każdy wykład dał uczestnikom znaczącą i charakterystyczną dla prowadzących wiedzę, w skrócie zostały nam przekazane rzeczowe i konkretne informacje. Mimo wielu godzin wykładów, naprawdę chciało się słuchać prowadzących. Dodatkowym atutem była możliwość poznania, porozmawiania i zadawania im pytań.

Oprócz naszych Asów, były też inne znane z Internetu osoby, wymienię tylko kilka: Marek Olejniczak, Przemek Szczęch, Przemek Pazderski, Tomek Damian, Anna Maria Dębniak i inni. Resztę uczestników stanowili żądni wiedzy pretendenci do miana następnych asów marketingu internetowego.

A teraz kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Szkolenie rozpoczął Jacek Dudzic.
Jacek Dudzic

Tutaj zdjęcie z Marcinem Godlewskim.
Waldek Łoszek i Marcin Godlewski

Z Mediafun’em – Maciejem Budzichem po jego bardzo dobrym wykładzie.
Maciej Budzich i Waldek Łoszek

Tutaj zdjęcie z Pawłem Danielewskim.
Paweł Danielewski i Waldek Łoszek

I zdjęcie grupowe uczestników Asa Marketingu Live.
As Marketingu Live

Szkolenie zakończyło się po 15 w niedzielę. Pełni wiedzy i pozytywnej energii wszyscy ruszyliśmy w drogę powrotną do swoich domów. Teraz czas na to, aby wszyscy uczestnicy poznaną wiedzę przełożyli na działanie.

To było świetne wydarzenie, cieszę się, że mogłem w nim uczestniczyć, poznać prowadzących i uczestników. Dziękuję organizatorom za super wiedzę i inspiracje. Polecam takie szkolenia każdemu, kto chce poznać tajniki marketingu internetowego.

Zdjęcia zrobili i użyczyli:
Dariusz Dubik
Anna Maria Dębniak

Dziękuję i pozdrawiam,

Waldek Łoszek

Tagi: 

 1. Daniel 28 października 2011 w 08:38 #

  Wielka szkoda, że nie mogło mnie tam być…! Mam nadzieję, że wiedzę, którą tam zdobyłeś będziesz umieszczał sukcesywnie na tym blogu 🙂

  • Waldek Łoszek 28 października 2011 w 08:44 #

   Dużo wiedzy dostałem na tym szkoleniu, teraz trzeba to wprowadzić w życie. Za jakiś czas, po przetestowaniu technik i strategii, podzielę się wiedzą i efektami na blogu 🙂 Pozdrawiam

   • Daniel 28 października 2011 w 12:27 #

    Liczymy na to:)

Dodaj Komentarz