Droga do finansowej wolności BODO SCHÄFER – recenzja

Dziś kolejna recenzja książki, którą warto przeczytać. Jest to pozycja obowiązkowa dla osób, których celem jest zarabianie siedmiocyfrowych...

Dziś kolejna recenzja książki, którą warto przeczytać.

Jest to pozycja obowiązkowa dla osób, których celem jest zarabianie siedmiocyfrowych kwot lub wolność finansowa.

Zanim ją przeczytałem, słyszałem o niej kilka razy, a w moje ręce dostała się za pośrednictwem mojego brata. Osobiście czytałem ją już wielokrotnie i na pewno będę do niej jeszcze wracał.

Jest to świetny przewodnik i podręcznik finansowy, który pozwala poukładać swoje sprawy związane z pieniędzmi.
Książka ta została wydana po raz pierwszy w Niemczech w 1999 r. i, choć od tej daty minęło już 14 lat, to i tak wskazówki w niej zawarte są nadal aktualne. Oczywiście trzeba pamiętać, że w podawanych w niej przykładach występują kwoty, procenty i waluta z tamtych lat.

Książka rozpoczyna się analizą finansów, co w znakomity sposób pozwala określić punkt startowy każdego czytelnika i składa się z dwóch części:
1) Podstawy
2) Jak dorobić się pierwszego miliona – praktyczny podręcznik.

W trakcie czytania, napotkamy wiele ćwiczeń. Jeśli chcesz ‚wynieść’ z tej książki maksimum wiedzy, to po prostu zmuś się do ich wykonania na bieżąco.

Opis książki jest dostępny pod TYM LINKIEM

Polecam zakup tej książki i dogłębne jej przestudiowanie. Jeśli jej nie kupisz, to przynajmniej pożycz i dobrze się z nią zapoznaj – naprawdę warto.

Poniżej zamieściłem film, który promował wizytę Bodo Schäfera w Polsce. Zobacz kim jest autor opisywanej książki i czy jego wiedza pomaga ludziom.

‚Człowiek, który pieniądze zarówno wydaje,
jak i oszczędza, jest najszczęśliwszym człowiekiem,
gdyż korzysta z obu tych przyjemności.’
– Samuel Johnson

Pozdrawiam,

Waldek Łoszek


Tagi: 


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz