Webinar ‚Ty i Twoje finanse osobiste’ – podsumowanie

Ostatnio, 19.06.2013r, przeprowadziłem szkolenie online – ‚Ty i Twoje finanse osobiste’, na którym przekazałem wiedzę o monitorowaniu i...

Webinar - 'Ty i Twoje finanse osobiste'Ostatnio, 19.06.2013r, przeprowadziłem szkolenie online – ‚Ty i Twoje finanse osobiste’, na którym przekazałem wiedzę o monitorowaniu i zarządzaniu budżetem domowym. Dziś mam dla Ciebie krótką relacją z tego szkolenia.

Pokój konferencyjnyszybko się zapełniał, jeszcze w trakcie dołączali kolejni uczestnicy. W sumie było nas prawie 60 osób, co jest bardzo dobrą frekwencją, zważywszy na odbywający się tamtego wieczora mecz Brazylia-Meksyk 🙂

To co przekazałem, spotkało się z dużym zainteresowaniem, bo przez cały webinar liczba uczestników nie zmniejszała się, a po konferencji dostałem wiele pozytywnych wiadomości i komentarzy. Możesz to sprawdzić TUTAJ.

Podczas szkolenia pokazałem moje efekty, które są wynikiem tego, że sam także monitoruję i zarządzam swoim budżetem domowym. W skrócie przekazałem teoretyczne podstawy i przeszliśmy do praktyki, czyli jak wdrażać zdobytą na konferencji wiedzę. Jeśli nie byłeś wtedy z nami, to odsyłam do artykułów o monitorowaniu i zarządzaniu finansami osobistymi.

Założenia szkolenia były następujące:
1. Po co monitorować finanse osobiste?
2. Po co zarządzać swoimi pieniędzmi?
3. Co robić, aby dobrze monitorować i zarządzać finansami osobistymi?
4. Jakie przeszkody można napotkać przy monitorowaniu i zarządzaniu finansami osobistymi?
5. Jak sobie radzić z tymi przeszkodami?

Ogólnie konferencję uważam za bardzo udaną, uczestnicy dostali wiedzę, którą będą teraz wdrażać w praktyce.

Żeby zachęcić Cię do działania i wdrażania tej wiedzy, podaję link do artykułu, w którym przedstawione zostały dane o zarobkach Polaków. Jeśli nie zapanujesz nad swoimi finansami, to znajdziesz się w 38% Polaków, którym nie wystarcza pieniędzy „do pierwszego”. Zatem do roboty!

Życzę cierpliwości i powodzenia w procesie przejmowania kontroli nad własnym budżetem domowym.


„Dopóki nie pokażesz, że radzisz sobie z tym co masz, nie dostaniesz więcej.”
T. Harv Eker


Pozdrawiam,

Waldek Łoszek


Tagi: 


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz