Optymalizacja kosztów – telefon komórkowy

Dziś kontynuacja wątku o optymalizacji kosztów. Zajmiemy się teraz Twoim telefonem komórkowym. Czy można zminimalizować rachunek za abonament?...

Optymalizacja kosztów - telefonia komórkowaDziś kontynuacja wątku o optymalizacji kosztów. Zajmiemy się teraz Twoim telefonem komórkowym.

Czy można zminimalizować rachunek za abonament? Czy jest możliwość rozmów bez limitu do wszystkich operatorów praktycznie za darmo? Jak to zrobić? Odpowiedzi na te pytania w dalszej części, więc czytaj do końca.

Obecnie na polskim rynku telefonii komórkowej jest ponad 54 mln aktywnych kart SIM(źródło telepolis.pl). Świadczy to o tym, że w naszym niespełna 40 milionowym społeczeństwie, wiele osób ma po 2, 3 a nawet 4 telefony komórkowe.
Rachunki za telefon lub doładowania stanowią znaczną część budżetu domowego i dlatego dobrze jest zwrócić uwagę na to, jak można je zmniejszyć.

Najlepiej zacząć od sprawdzenia i prześwietlenia swojej obecnej oferty.
Odpowiedz sobie na poniższe pytania:
– ile wynosi mój abonament, lub ile wydaję przeciętnie na doładowanie telefonu?
– w jakiej cenie mam minutę rozmowy w sieci, poza siecią i na telefony stacjonarne?
– ile kosztuje SMS i MMS w mojej sieci i poza nią?
– kiedy kończy mi się umowa, ile mam jeszcze doładowań (mix)?

Wiele osób nie jest wstanie od razu odpowiedzieć na powyższe pytania i tak naprawdę nie zna swojej oferty. Mają i już, płacą i już… Ale ile?

Zacznij od prześwietlenia swojej oferty.

Jeśli wydajesz poniżej 70 zł miesięcznie, przejrzyj oferty dostępne na rynku i wybierz dla siebie najkorzystniejszą.

Jeśli wygadujesz powyżej 70 zł/m-c, to możesz przejść na jedną z dostępnych teraz na rynku ofert bez limitów, które zaczynają się od 79 zł. Będziesz płacić stałą kwotę i będziesz mógł rozmawiać do woli.

Ile możesz zaoszczędzić?
Przykładowo, jeśli przeznaczasz na telefon 100 zł/mc, po zmianie oszczędzasz już 21 zł (ja tak właśnie zrobiłem), jeśli więcej, to tym bardziej powinieneś się nad tym zastanowić. Zamień swoje kilkuset złotowe rachunki na takąż oszczędność.

Z racji tego, że jedna z branż jaką się zajmuję to telefonia komórkowa, mogę Ci pomóc dobrać odpowiednią dla Ciebie ofertę w sieci FM Group Mobile.

Wypełnij formularz, który jest pod TYM LINKIEM i wtedy pomogę Ci przygotować lub znaleźć ofertę, dzięki której zminimalizujesz swoje rachunki. Mam również możliwość przedstawienia Ci promocji, w której będziesz mógł płacić tylko 1 gr. za swój abonament. Dzięki temu możesz zminimalizować swój rachunek praktycznie do zera i jednocześnie dzwonić i pisać bez limitów.

Dla tych, którzy są zadowoleni ze swojej oferty, tylko za dużo rozmawiają, również mam sposób na zmniejszenie rachunków. Wystarczy przed rozmową telefoniczną napisać na kartce w jakiej sprawie i po co konkretnie dzwonisz, a następnie podczas rozmowy trzymać się tego co zapisałeś i nie wdawać się w zbędne dyskusje 🙂

Tyle na dziś odnośnie obniżenia rachunków za telefon. Jak dobrze zajmiesz się tym tematem, to zaoszczędzisz wiele złotówek, które będą mogły zasilić Twoje konto Wolności Finansowej.

Życzę sukcesów.

„Człowiek, który nie potrafi oszczędzać, nie zasłużył na to, żeby nazwać go rozsądnym i inteligentnym”
W. Clement Stone

Pozdrawiam,

Waldek Łoszek


Tagi: 


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz