Zainteresowania

Osobiście interesuję się wieloma rzeczami – od biznesu, rozwoju osobistego, podróży po sport, film i muzykę. W postach, które będę regularnie pisał na blogu, dowiesz się dokładniej o moich zainteresowaniach i pasjach.

Biznes – prowadzę swoją firmę, poznaję mechanizmy jej działania i funkcjonowania, uczę się w jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia działalności, szkolę i zarządzam dużą grupą współpracowników, działam z sukcesami w branży marketingu społecznościowego.

Rozwój osobisty to oczywiście szerokie pojęcie – w tym temacie uczę się jak kreować lepsze życie i zdrowie (psychiczne i fizyczne), jak skutecznie kreować powodzenie finansowe i biznesowe, poznaję metody i techniki pracy z umysłem oraz sposoby oczyszczania go z negatywnych myśli. Sam dużo czytam, studiuję materiały online i offline o tej tematyce. Do tej kategorii zainteresowań mogę jeszcze dodać rozwijanie umiejętności skutecznego inwestowania i doskonalenie finansowego IQ, naukę szybkiego czytania i szybkiego pozyskiwania wiedzy.

Podróże – ten temat fascynuje mnie już od dzieciństwa, zawsze pragnąłem poznawać nowe miejsca, nowe kultury – ich zachowania i obyczaje. Do niedawna tylko nieliczne wyprawy były na moim koncie. Jako dzieciak poznawałem świat dzięki programom telewizyjnym np. „Pieprz i wanilia”, a później dzięki kanałom prodróżniczym w TV. Odkąd ukazała się seria programów podróżniczych Wojciecha Cejrowskiego „Boso przez świat”, śledziłem pilnie każdy odcinek. Moja chęć do podróżowania przekształca się z trybu pasywnego w aktywny. Bywałem już w Niemczech, Francji, Czechach. Ostatnio wyruszam na dalsze lądy, gdyż wreszcie zaczynam realizować tę pasję z coraz większym zaangażowaniem, dzięki rozwojowi własnego biznesu. Dwa tygodnie spędzone w Turcji rozpoczęły u mnie proces aktywnego zwiedzania Świata.

Sport – dobra kondycja zdrowia, jest jedną z rzeczy, która ułatwia mi realizowanie celów życiowych. Sprawność utrzymuję dzięki treningom Capoeiry (brazylijskiej sztuki walki). Do tego regularnie praktykuję 5 rytuałów tybetańskich.

Film – seans w kinie lub w domu, w doborowym towarzystwie mojej żony.

Muzyka – słucham radia RMF Classic i RMF MAXXX, oglądam teledyski na youtube.com, słucham muzyki na komputerze lub z odtwarzacza w telefonie.

Jest jeszcze kilka tematów z moich zainteresowań, które na pewno poznasz czytając regularnie ten blog.