Konkurs z okazji pierwszej rocznicy bloga WaldekLoszek.pl

Jak miło jest usiąść i pisać kolejny wpis na blogu z myślą, że już ponad rok dzielę się z Tobą moimi przemyśleniami i wskazówkami na...

Jak miło jest usiąść i pisać kolejny wpis na blogu z myślą, że już ponad rok dzielę się z Tobą moimi przemyśleniami i wskazówkami na temat finansów osobistych, psychologii sukcesu oraz relacjami z różnych ciekawych wydarzeń szkoleniowych.

Pamiętam jak dziś, gdy rok temu w maju, postanowiłem rozpocząć pisanie bloga.

Na początku nie do końca widziałem, co chcę przekazywać czytelnikom za pomocą moich tekstów, jednak od momentu startu bloga, stopniowo wyostrzyła się jego wizja w mojej głowie.

Pierwszy wpis zamieściłem 22 maja 2011r. i na dodatek był to bardzo krótki tekst. Podzieliłem się w nim informacją, że startuje mój blog. Ten wpis możesz zobaczyć TUTAJ.

Dzisiaj, po roku doświadczeń i regularnych wpisów, znajdziesz tu dużo wartościowej wiedzy z różnych kategorii.

Na dzień 27 maja 2012r., mojego bloga odwiedziło ponad 2700 unikalnych użytkowników i było ponad 14000 jego odsłon.

Cieszę się z tych statystyk i oczywiście będę pracował nad ich poprawą w tym roku.

Dziękuję wszystkim moim czytelnikom za ten cudowny rok, który mamy już za nami.

Na koniec jeszcze jedna miła informacja – z okazji pierwszej rocznicy bloga, organizuję KONKURS!

Rozpoczyna się on dziś (27 maja) i potrwa do 8 lipca 2012r.(niedziela)

Przedmiotem konkursu jest wybranie przez czytelników najlepszego wpisu na blogu.

Głosowanie będzie polegało na dodawaniu komentarzy we wpisach, które najbardziej się podobają. Trzy najaktywniejsze osoby, które napiszą najciekawsze komentarze, otrzymają nagrody.Pierwsze miejsce: książka „Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie” – T. Harv’a Ekera + szkolenie online Instrukcja Obsługi Pieniądza 2.0 (wartość nagrody – 322 zł)

Drugie miejsce:książka „Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie” – T. Harv’a Ekera + szkolenie online Instrukcja Obsługi Pieniądza FullPack (wartość nagrody – 122 zł)

Trzecie miejsce: szkolenie online Instrukcja Obsługi Pieniądza FullPack (wartość 97 zł)Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 25 czerwca 2012r.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury składające się ze mnie i 2 innych osób.

Pamiętaj o podaniu dobrego maila przy komentowaniu, ponieważ na ten adres będziemy się kontaktować ze zwycięzcami. Dodatkowo zachęcam do polubienia mojego bloga na Facebook’u.

Weź udział w tym konkursie i podziel się tą informacją ze znajomymi. Niech zwycięży najlepszy!

Pozdrawiam,

Waldek Łoszek


Tagi: