Recenzje książek, które warto przeczytać – „Urodziłeś się bogaty” Bob Proctor

Witaj, Tym wpisem rozpoczynam cykl recenzji książek z tematyki finansów osobistych, psychologii osiągnięć, zarządzania domowym budżetem,...

Bob Proctor - Witaj,

Tym wpisem rozpoczynam cykl recenzji książek z tematyki finansów osobistych, psychologii osiągnięć, zarządzania domowym budżetem, budowania świadomości bogactwa i dobrobytu.

Statystyki mówią, że 61% Polaków nie przeczytało żadnej książki w ubiegłym roku. Chcąc ‚podciągnąć’ te dane, będę zamieszczał na moim blogu krótkie recenzje książek, dzięki czemu zaglądający tutaj internauci, będą mogli szybko podejmować decyzje, czy warto zakupić i przeczytać daną książkę, czy też nie.

Dziś krótka recenzja i zachęta do przeczytania książki Boba Proctora„Urodziłeś się bogaty”.
Wpadła ona w moje ręce kilka miesięcy temu. Spodobała mi się tak bardzo, że teraz czytam ją przynajmniej raz w miesiącu.

W książce tej Bob Proctor dzieli się wskazówkami, w jaki sposób możemy sobie pomóc w procesie kreowania bogactwa i dobrobytu. W prostych i zwięzłych słowach autor pokazuje, dlaczego dużo osób nie zarabia tyle ile by chciało i jak to można zmienić.

Już od pierwszych stron przekazywana jest wiedza, którą można zacząć stosować od razu. Autor podpowiada, by rozdziały czytać kilkakrotnie, co wpływa na głębsze zrozumienie ich treści i zrozumienie przekazywanej w nich wiedzy oraz zachęca do robienia ćwiczeń w trakcie czytania książki.

Przechodząc kolejno przez rozdziały: ‚Ja i pieniądze’, ‚Wystarczająco, czyli ile?’, ‚Budowniczy wyobrażeń’, ‚Nie zamartwiaj się i zdaj się na łaskę bożą’, ‚Oczekuj obfitości’, ‚Prawo wibracji i przyciągania’, ‚O tych, którzy podejmują ryzyko’, ‚Ostrze brzytwy’, ‚Nie myśl na odwrót’, ‚Prawo próżni’, stopniowo zmienia się podejście do pieniędzy, do dobrobytu i do procesu realizacji marzeń.

Książka jest napisana w prosty i przystępny sposób, ma 168 stron, które ‚pochłania się’ bardzo szybko. Polecam ją do przeczytania każdemu, kto chce poprawić swoje podejście do tematu bogacenia się i powiększenia dobrobytu.

Polecam, by przeczytać ją kilkakrotnie i zachęcam do przeprowadzenia wszystkich zalecanych przez autora ćwiczeń.

Życzę miłej lektury i zachęcam do napisania w komentarzu, jakie jest Twoje zdanie na jej temat.

Pozdrawiam,

Waldek Łoszek


Tagi: 


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz